ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ŚWIETLICACH SOCJOTERAPEUTYCZNYCH

Czerwiec to czas w którym dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych przygotowują się do wakacji, trwają prace porządkowe w placówkach, segregowane są zabawki, gry planszowe, artykuły plastyczne jak też prace dzieci wykonywane przez cały rok szkolny 2017/2018. Każdy uczestnik świetlic wyczekuje tego ostatniego dnia świetlicy przed wakacjami w którym to zostaną wręczone dyplomy i nagrody.

Świetliczanie przez cały rok angażując się w różnego rodzaju aktywność świetlicową (m. in w wykonywanie dyżurów, porządków, pomoc koleżeńską, pomoc wychowawcy) zbierali zielone znaki. W każdej świetlicy po pełnym roku tablice znaków zawierają niezliczoną ilość zielonych uśmiechniętych kropeczek. Za piękne uczestniczenie w zajęciach świetlicowych wychowankowie otrzymali dyplomy i atrakcyjne prezenty. Wychowawcy zadbali o słodki poczęstunek przy którym wspólnie
w miłej atmosferze omawiali wakacyjne plany i marzenia.

Bardzo dziękujemy gościom, którzy razem z nami świętowali zakończenie roku - Panu Burmistrzowi Pawłowi Baj oraz Pani Dyrektor MGOPS Marioli Kot. Szczególne podziękowania kierujemy również do Wolontariuszy, którzy przez cały rok wspierają działania świetlic socjoterapeutycznych.

Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji.

 

'