FESTIWAL FASCYNACJI "Zainspirowani do działania"

Podopieczni świetlic socjoterapeutycznych dzięki zaproszeniu ze strony Stowarzyszenia Inspiracji i Rozwoju PERSPEKTYWA mieli możliwość wzięcia udziału w projekcie pn. „Zainspirowani do działania - wolnego czasu nie marnujemy - aktywnie w działania się angażujemy!”. Podsumowaniem działań było spotkanie finałowe w dniu 8 grudnia 2018 r. pn. Festiwal Fascynacji "Zainspirowani do działania”, w którym wzięli  udział przedstawiciele różnych organizacji, którzy zaprezentowali swoje pasje i zainteresowania, inspirując uczestników do dbałości o swój rozwój i poszukiwanie pasji.

Na pokazie talentów m.in. uczestnicy świetlic zaprezentowali swoje umiejętności za co otrzymali upominki. Podczas Spotkania Finałowego zorganizowane zostały bardzo ciekawe warsztaty dot. m.in.: zdrowego żywienia, sztuki cyrkowej, eksperymentów fizyczno-chemicznych, beatboxu, pierwszej pomocy, rękodzieła artystycznego, itp.

Serdeczne podziękowania za możliwość efektownej współpracy składamy Pani Małgosi i Madzi z CENTRUM SOCJO-PEDAGOGICZNEGO „TEAM”

'